Proszę czekać...
Trwa wysyłanie formularza...

Jak działa generalny wykonawca?

Dzięki obsłudze Generalnego Wykonawcy  osoby odpowiedzialne za inwestycje w firmach - przedsiębiorcy, prezesi i właściciele firm, dyrektorzy ds. inwestycji mogą sprawnie i skutecznie przeprowadzić proces inwestycyjny – wybudować nową siedzibę, halę magazynową czy produkcyjną, biurowiec z powierzchniami do wynajęcia, osiedle mieszkaniowe itp. mając pewność, że generalny wykonawca wszystkim się zajmie w sposób optymalny: zaprojektuje, wybuduje i przygotuje obiekt do komfortowego użytkowania czy przyspieszy Państwa zwrot z inwestycji.

Z doświadczenia wiemy, że jeśli firma się rozwija, potrzebuje więcej przestrzeni, zmienia siedzibę, zwiększa produkcję, powiększa zespół, a może planuje wejście na nowe rynki - przychodzi czas na inwestycje budowlane. To spore wyzwanie, które wymaga Państwa uwagi. Budowa nowego obiektu to także poważny, wieloetapowy temat, wymagający planowania, znajomości rynku budowlanego i umiejętnego formułowania potrzeb.

To, z czym najczęściej borykają się nasi Klienci, to zwykle:

  • brak czasu na dodatkowe, zwłaszcza tak wymagające tematy,
  • niedobory w wiedzy budowlanej,
  • obawy przed przeinwestowaniem czy nierzetelnymi wykonawcami, a także konieczność koordynowania ich działań.


Do tego w niektórych przypadkach dochodzi jeszcze trudność w wyborze i pozyskaniu finansowania inwestycji, brak decyzyjności czy ryzyko porażki. Dla osoby, która na co dzień nie zajmuje się realizacją inwestycji budowlanych to duży stres i ogromna odpowiedzialność, które utrudniają i opóźniają finalizację projektu.

Jest na to rozwiązanie -> Generalne wykonawstwo!

Generalne wykonawstwo inwestycji budowlanych:

  • umożliwia bieżącą kontrolę wszystkich etapów
  • zapewnia kompleksowość oferty (fachowe doradztwo już od planowania, wyboru działki czy  projektowania inwestycji, organizację budowy, koordynację dostaw, po oddanie gotowego obiektu do użytkowania)
  • umożliwia optymalizację rozwiązań i kosztów (wiedza ekspercka i doświadczenie, znajomość rozwiązań)
  • gwarantuje sprawną koordynację działań, terminowość i odpowiednią jakość wykonanych prac -> zapewnia bezpieczeństwo realizacji oraz szybszy i większy zwrot z inwestycji
  • daje realną gwarancję jakości wykonanych prac

 

Jeśli macie Państwo w planach inwestycję budowlaną:

np. budowę nowej siedziby, hali produkcyjnej, magazynu czy nieruchomości pod wynajem

na terenie ŚLĄSKA

i potrzebujecie zaufanego, doświadczonego wykonawcy, który zajmie się Państwa projektem kompleksowo zapraszamy do kontaktu