Społeczna odpowiedzialność

Wyceń swoją inwestycję - wyślij zapytanie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Co roku wspieramy Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Otrzymaliśmy już trzy Złote Serduszka, które przekazywane są najhojniejszym darczyńcom , a także certyfikaty potwierdzające udzielone wsparcie.

WOSP_1994 WOSP_1998 WOSP_2010 Podziękowania - WOŚP_RISER


Szlachetna Paczka

Już od kilku lat nasi pracownicy przygotowują paczki dla potrzebujących rodzin, na które składają się meble, odzież zimowa, pościel, artykuły spożywcze, środki czystości oraz wiele innych niezbędnych w codziennej egzystencji elementów.

Szlachetna paczka RISER Certyfikat - Szlachetna paczkaSC284 (080219012512220_0001 (1)


Wsparcie Hospicjum Homo-Homini

Hospicjum Homo-Homini im. Św. Brata Alberta w Jaworznie to Stowarzyszenie, które wspiera ludzi śmiertelnie chorych, świadcząc im pomoc zarówno w domach, jak i w hospicjum stacjonarnym, wybudowanym przez firmę RISER Sp. z o.o.

Ponadto firma pozostaje w stałym kontakcie z Hospicjum udzielając Stowarzyszeniu niezbędnego wsparcia finansowego, a także wspierając działania tej placówki na rzecz chorych, np. koncerty i kwesty charytatywne.

W ramach podziękowania za budowę budynku oraz wsparcie finansowe Hospicjum przekazało Prezesowi firmy RISER symboliczną statuetkę.

statuetka_ramka

Akcja Pomalujmy świat Kacpra

Firma RISER włączyła się do akcji Pomalujmy Świat Kacpra, która została zorganizowana dla 15-letniego chłopca chorego na białaczkę. Postanowiliśmy spełnić jego marzenie o nowym pokoju, dlatego cały remont wzięliśmy na siebie. Wykonaliśmy m.in. sufit podwieszany, gipsowe ściany, położyliśmy nowe podłogi i kaloryfer. I oczywiście, pokój został pomalowany na wesołe kolory, które sam, we własnej osobie, wybrał Kacper.

 

Sponsoring

Stawiając na rozwój własny, doceniamy także starania innych, pomagając im w odnoszeniu sukcesów na różnych polach, stąd nasze zaangażowanie w sponsoring wydarzeń sportowych.

 

Squash
Squash cieszy się ostatnio coraz większą popularnością, zaś regularni gracze z czasem dochodzą do etapu, w którym powinni wykonać kolejny krok, jakim jest gra w turnieju. Postanowiliśmy więc wesprzeć rozwój tego typu wydarzeń w Jaworznie i zostaliśmy współorganizatorami turnieju świątecznego oraz RISER Squash Szok Ligii, która działa pod patronatem Polskiej Federacji Squasha (PFS).

Riser Squash Szok Liga 2013/2014

Świąteczny turniej Riser Squash Szok kat. C

Riser Squash Szok Liga 2014/2015

Riser Squash Szok Liga 2016/2017

Riser Squash Szok Liga 2017/2018

Biegi długodystansowe
Marcin Zieliński to osoba pełna pasji, zaangażowania i zdeterminowana do realizowania swoich marzeń. Przy wsparciu ze strony firmy RISER Sp. z o.o. Marcin mógł startować i odnosić sukcesy w biegach długodystansowych.

Siatkówka
Dzięki wsparciu firmy RISER Sp. z o.o. zawodnicy jednego z jaworznickich klubów siatkarskich mogli założyć własną drużynę i stanąć do walki z innymi sportowcami.

 

Współpraca z lokalnymi instytucjami

SC284 (080218122109440_0001SC284 (080218122109430_0001IMG_20180622_085155

Jaworznickie Forum Doradztwa Zawodowego

W ramach Jaworznickiego Forum Doradztwa Zawodowego we współpracy z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Jaworznie gościliśmy uczniów zainteresowanych pracą w branży budowlanej oraz kształceniem w tym kierunku. Podczas wizyty studyjnej Gimnazjalistów w naszej firmie zaprezentowana została specyfika działania spółek RISER i RISER.domy. Nasi pracownicy przybliżyli uczniom jak wygląda praca na budowie oraz z jakich urządzeń i materiałów korzysta się obecnie w branży budowlanej. Uczniowie zapoznali się również z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi w procesie projektowania i planowania.

1