Proszę czekać...
Trwa wysyłanie formularza...

Społeczna odpowiedzialność

Firma Społeczna odpowiedzialność

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Co roku wspieramy Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Otrzymaliśmy już trzy Złote Serduszka, które przekazywane są najhojniejszym darczyńcom , a także certyfikaty potwierdzające udzielone wsparcie.


Szlachetna Paczka
Już od kilku lat nasi pracownicy przygotowują paczki dla potrzebujących rodzin, na które składają się meble, odzież zimowa, pościel, artykuły spożywcze, środki czystości oraz wiele innych niezbędnych w codziennej egzystencji elementów.

Wsparcie Hospicjum Homo-Homini

Hospicjum Homo-Homini im. Św. Brata Alberta w Jaworznie to Stowarzyszenie, które wspiera ludzi śmiertelnie chorych, świadcząc im pomoc zarówno w domach, jak i w hospicjum stacjonarnym, wybudowanym przez firmę RISER Sp. z o.o.

Ponadto firma pozostaje w stałym kontakcie z Hospicjum udzielając Stowarzyszeniu niezbędnego wsparcia finansowego, a także wspierając działania tej placówki na rzecz chorych, np. koncerty i kwesty charytatywne.

W ramach podziękowania za budowę budynku oraz wsparcie finansowe Hospicjum przekazało Prezesowi firmy RISER symboliczną statuetkę.


Sponsoring

Stawiając na rozwój własny, doceniamy także starania innych, pomagając im w odnoszeniu sukcesów na różnych polach, stąd nasze zaangażowanie w sponsoring wydarzeń sportowych.

Squash
Squash cieszy się ostatnio coraz większą popularnością, zaś regularni gracze z czasem dochodzą do etapu, w którym powinni wykonać kolejny krok, jakim jest gra w turnieju. Postanowiliśmy więc wesprzeć rozwój tego typu wydarzeń w Jaworznie i zostaliśmy m.in. współorganizatorami turniejów świątecznych oraz RISER Squash Szok Ligii, która działała pod patronatem Polskiej Federacji Squasha (PFS).

Siatkówka i piłka nożna
Dzięki naszemu wsparciu zawodnicy jednego z jaworznickich klubów siatkarskich mogli założyć własną drużynę - RISER Volley Team i stanąć do walki z innymi sportowcami. Wspierane przez nas kluby piłkarskie Zgoda Byczyna i LKS Ciężkowianka od lat osiągają liczne sukcesy w swoich kategoriach na boiskach Śląska i Małopolski.