Kariera

Wyceń swoją inwestycję - wyślij zapytanie

Nasz Zespół tworzą profesjonaliści branży budowlanej – kierownicy i inżynierowie budowy, projektanci, pracownicy brygady wykonawczej, oraz specjaliści pionu administracyjnego, z obszarów m.in. obsługi Klienta i przygotowania produkcji.

Nasze firmowe motto to: „Rozwój, rozwój, rozwój!”. Działamy budująco – również poprzez poszerzanie naszej wiedzy i doskonalenie umiejętności. W pracy stawiamy na wzajemne wsparcie i wymianę doświadczeń.

W ramach współpracy oferujemy: stabilne zatrudnienie, szkolenia, dodatkowe benefity tj. kartę sportową, grupowe ubezpieczenie na życie, uczestnictwo w PPK. Cenimy dobrą atmosferę i otwartą komunikację, a nasze relacje umacniamy poprzez spotkania integracyjne.

Jeśli szukasz nowych wyzwań zawodowych, możliwości rozwoju i atmosfery współpracy – dołącz do naszego Zespołu! Poniżej opisaliśmy przebieg naszego procesu rekrutacyjnego, który został wyróżniony znakiem Przyjaznej Rekrutacji. Tym samym dołączyliśmy do grona firm, które w rekrutacji stawiają na profesjonalizm, indywidualne podejście do Kandydatów oraz przyjazną atmosferę. Od momentu pierwszego kontaktu telefonicznego z naszej strony, możesz liczyć na informację zwrotną!

logo_Przyjazna Rekrutacja

I ETAP. CZEKAMY NA TWOJE CV!

Odpowiedz na wybraną ofertę pracy przesyłając swoje CV na adres: praca@riser.pl
Jeśli aplikujesz na stanowisko kierownika lub inżyniera budowy – wymień realizacje, przy których zdobyłeś dotychczasowe doświadczenie. W temacie wiadomości podaj nazwę stanowiska, a w treści CV zamieść klauzulę  o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

II ETAP. ANALIZUJEMY TWOJĄ APLIKACJĘ. KONTAKTUJEMY SIĘ TELEFONICZNIE

Zapoznamy się z Twoją aplikacją. Jeśli Twoje kwalifikacje i doświadczenie zawodowe będą zbieżne z naszymi aktualnymi potrzebami rekrutacyjnymi, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Podczas wstępnej rozmowy telefonicznej przedstawimy Ci bliżej specyfikę pracy na wybranym stanowisku, zweryfikujemy wstępnie wzajemne oczekiwania i możliwości współpracy oraz opowiemy o kolejnych etapach rekrutacji. Na tym etapie możesz również otrzymać od nas case’a, w którym poprosimy Cię o opracowanie wybranego zagadnienia. W przypadku rekrutacji na stanowiska techniczne tj. inżynier budowy zaprosimy Cię do udziału w sesji testowej w siedzibie naszej firmy, w której będziesz miał/a możliwość przedstawienia nam swojej wiedzy merytorycznej z obszaru budownictwa. Wybranych Kandydatów zaprosimy do kolejnego etapu rekrutacji.

III ETAP. ROZMOWA W RISER. OSTATECZNA DECYZJA

Bezpośrednia rozmowa w naszej siedzibie to okazja do zaprezentowania nam Twoich kompetencji miękkich, potencjału zawodowego, pomysłów na budowanie z nami swojej drogi zawodowej oraz omówienia z kierownikiem wybranego działu merytorycznych wyzwań wybranego stanowiska oraz organizacji pracy. Wynik rozmowy zdecyduje o naszej możliwości współpracy.

IV ETAP. Witaj w RISER!

Pozytywne przejście przez wszystkie etapy rekrutacji = propozycja współpracy. Jeśli Twoja ostateczna decyzja brzmi „TAK”  - WITAJ W NASZYM ZESPOLE! Wiemy, że zwłaszcza początki są największym wyzwaniem. Każdy nowy Członek Zespołu RISER może liczyć na nasze wsparcie w procesie wdrożeniowym. Od tej pory wspólnie działamy budująco.

Proces rekrutacji w RISER to przyjazna atmosfera, najwyższy poziom komunikacji oraz indywidualne podejście do każdego Kandydata. 

Praca w naszej BRYGADZIE WYKONAWCZEJ
Nasz Zespół tworzą również fachowcy budowlani – Zbrojarze, Murarze, Cieśle, Dekarze, Operatorzy sprzętu ciężkiego. Jeśli masz doświadczenie w obszarze wykonawczym, szukasz stabilnego zatrudnienia i możliwości pracy przy ciekawych projektach inwestycyjnych

CZEKAMY NA TWÓJ KONTAKT.
1