Proszę czekać...
Trwa wysyłanie formularza...

Współpraca z HILTI

Firma Współpraca z HILTI

RISER Sp. z o.o. stawia na nieustanny rozwój i wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań, które wspierają i usprawniają pracę naszego Zespołu, co za tym idzie, całej firmy. Jednym z innowacyjnych kroków, które podjęliśmy było wprowadzenie cyfrowego systemu zarządzania sprzętem Hilti. 

Nasza współpraca z firmą rozpoczęła się już kilka lat temu wraz z programem Flota.  Dzięki niemu zyskaliśmy nieograniczony dostęp do sprawdzonego, nowoczesnego sprzętu, regularnie serwisowanego.

Kolejnym naszym krokiem wraz z HILTI było przystąpienie do programu magazynowego ON!Track- dzięki niemu możemy w dowolnej chwili elektronicznie ustalić stany magazynowe na każdej budowie, zgłaszać serwisowanie sprzętu oraz dokonywać relokacji narzędzi potrzebnych na naszych budowach. Zlokalizowanie potrzebnych narzędzi nigdy nie było tak proste.

To tylko część historii naszej współpracy. Zapraszamy Was do przeczytania krótkiego wywiadu z Prezesem Zarządu Piotrem Góralczykiem, który opowiedział zarówno o naszej firmie, jak i o współpracy z HILTI. 

 

https://www.hilti.pl/content/hilti/E3/PL/pl/o_nas/rekomendacje/rekomendacje.html#riser