Proszę czekać...
Trwa wysyłanie formularza...

Szlachetna Firma w akcji

Firma Szlachetna Firma w akcji

Pewna 5-osobowa rodzina z Sosnowca zgłosiła w akcji Szlachetna Paczka 2015 swoje najbardziej podstawowe potrzeby, do których należą produkty spożywcze, środki czystości, artykuły szkolne i odzież zimowa. Zanim zdążyliśmy się przyłączyć do zakupów, wszystkie niezbędne artykuły były już skompletowane – jak widać, ludzi dobrej woli nie brakuje!

Dodatkowo w rubryce formularza „Inne potrzeby” znalazły się okulary dla mamy (które szybko zadeklarował się wykonać optyk) i 8 m2 kafelek do samodzielnego wykonania remontu przez panią domu (!).

I tu pojawiło się pole do popisu dla nas – na scenie pojawił się RISER. Dzięki wsparciu zaprzyjaźnionej firmy Biutech z Jaworzna, wykonaliśmy gruntowny i kompletny remont łazienki, który objął prace typowo budowlane, a także instalacje wod-kan oraz elektrykę. W ciągu kilku tygodni odgrzybiliśmy ściany, wykafelkowaliśmy całe pomieszczenie, a także wymieniliśmy drzwi do łazienki. Natomiast właściciel firmy Biutech, Sławomir Pęcak zajął się instalacjami wodno – kanalizacyjnymi, wyposażył łazienkę w bojler do grzania wody, a także w nowe sanitariaty: umywalkę, wannę oraz toaletę.

Dzięki temu rodzina, w której skład wchodzi mama i 4 córeczki ma piękną, nową łazienkę, a w nasze ręce trafiła piękna laurka z podziękowaniami

Działamy budująco!