Proszę czekać...
Trwa wysyłanie formularza...

Sala Gimnastyczna w Zabrzu

Firma Sala Gimnastyczna w Zabrzu

Nowoczesna, zaskakująca i funkcjonalna bryła- tak można opisać Salę Gimnastyczną przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zabrzu, której generalnym wykonawcą jest RISER.

Wybudowanie obiektu na zlecenie Urzędu Miejskiego w Zabrzu o powierzchni 1048,75 m2 zajęło nieco ponad rok. Jakość, funkcjonalność, bezpieczeństwo- nasze priorytety, które są jak zawsze nieodzownym elementem naszej pracy.

Zakres prac pod klucz, wraz z zapleczem sanitarnym oraz dostawą sprzętu, obejmował między innymi: prace ziemne, wyburzeniowe, żelbetowe, murowe, dekarskie, instalacje elektryczne i sanitarne wraz z przyłączami, tynki, wylewki, elewację, stolarkę okienną i drzwiową, podłogę sportową, prace wykończeniowe, brukarskie, a także nasadzenia zieleni.

To co ucieszy najbardziej przyszłych odwiedzających salę to jej multimożliwości i precyzyjne wykończenie. Kompleksowo zostały wyposażone boiska do koszykówki- jedno główne i dwa treningowe, boisko do siatkówki, boisko do piłki ręcznej, nie zabrakło również takich elementów jak drabinki gimnastyczne.

Wspaniały projekt i współpraca.
Dziękujemy! 

Jesteśmy dumni, że mogliśmy być generalnym wykonawcą projektu.