Proszę czekać...
Trwa wysyłanie formularza...

Otrzymaliśmy Złotą Odznakę Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego

Firma Otrzymaliśmy Złotą Odznakę Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego

Z dumą informujemy, że spółka RISER została odznaczona Złotą Odznaką Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego.  Nagrodę odebrał Prezes Piotr Góralczyk, podczas Jubileuszowej Gali Śląskiej Loży Business Centre Club, która odbyła się 17 października br. w Katowickiej Sali Koncertowej NOSPR. 

Jest to odznaczenie regionalne, ustanowione w 2000 roku uchwałą Sejmiku Województwa Śląskiego, przyznawane jako wyraz uznania za działalność przyczyniającą się do gospodarczego, kulturalnego i społecznego rozwoju województwa śląskiego.

W trakcie swojej 16-letniej działalności  RISER Sp. z o.o. na terenie Śląska oraz części Małopolski zrealizowała ponad 100 zróżnicowanych projektów budowlanych, zarówno dla klientów instytucjonalnych, jak i korporacyjnych. Od początku swego istnienia firma systematycznie angażuje  się w różnego rodzaju inicjatywy społeczne, wspiera lokalne instytucje i organizacje, a także sponsoruje drużyny czy wydarzenia sportowe.

Otrzymanie tak prestiżowego wyróżnienia, jakim jest  Złota Odznaka Honorowa za Zasługi dla Województwa Śląskiego, to dla nas duży sukces. Kapituła nagrodziła bowiem naszą firmę za całokształt działalności, zwracając szczególną uwagę na realizowane przez nas inwestycje,  a także działalność charytatywną na rzecz potrzebujących. Cieszymy się, że  nasza obecność na rynku regionalnym  oraz zaangażowanie społeczne zostały docenione.