Nagrody i certyfikaty

Profesjonalizm i najwyższą jakość naszych realizacji potwierdzają liczne nagrody i certyfikaty.

Nagrody i wyróżnienia

 • Diamenty Forbesa 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016
 • Gazela Biznesu 2009, 2010, 2013, 2014, 2015, 2016
 • Fair Play 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016
 • Solidna Firma 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016
 • Złote Certyfikaty Rzetelności 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016
 • Przedsiębiorstwo na Medal 2009
 • Przejrzysta Firma
 • Rzetelna Firma
 • Firma Wiarygodna Finansowo
 • Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju
 • Statuetka uznania od Hospicjum w Jaworznie
 • Podziękowania od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
 • Certyfikat autoryzacyjny KABE
 • Certyfikaty producentów renomowanych materiałów budowlanych: Xella, Wienerberger, Bolix, Schuco

certyfikary-riser

Diamenty Forbesa
Miesięcznik Forbes nagradza firmy najszybciej zwiększające swoją wartość w danym roku. Każde przedsiębiorstwo, które trafia na listę Diamentów, odznacza się rentownością (obliczaną na podstawie wskaźnika EBIT oraz ROA), wysoką płynnością bieżącą, nie zaleganiem z płatnościami, dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych w ostatnich 3 latach.

Gazele Biznesu
Gazele Biznesu to ranking organizowany przez redakcję „Puls Biznesu” i stanowi zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm. Jest to nasze trzecie wyróżnienie w kategorii małych i średnich przedsiębiorstw, poprzednie Gazele otrzymaliśmy bowiem w 2009 i 2010 roku.

Przedsiębiorstwo Fair Play
Celem konkursu Przedsiębiorstwo Fair Play jest wyłonienie firm, które terminowo wywiązują się ze zobowiązań wobec Skarbu Państwa i kontrahentów, stworzyły swoim pracownikom warunki sprzyjające efektywnej pracy i rozwojowi zawodowemu oraz są wrażliwe na potrzeby środowiska lokalnego i aktywnie uczestniczą w przedsięwzięciach charytatywnych.

Solidna Firma
Program Solidna Firma promuje najlepsze firmy jako partnerów dla: konsumentów, innych podmiotów gospodarczych oraz dla instytucji państwowych, tworzy świadomość o współodpowiedzialności za środowisko naturalne, propaguje działań proekologicznych i prospołecznych, promuje firmy przestrzegające praw konsumenta i zasad wolnej konkurencji.

Rzetelna Firma
Certyfikaty przyznawane przez Krajowy Rejestr Długów świadczą o tym, że przedsiębiorstwo etycznie prowadzi swoją działalność oraz rzetelne przygotowuje sprawozdania finansowe. Jest to dowód wiarygodności, transparentności i rzetelności płatniczej firmy. Kładąc nacisk na przygotowywanie rzetelnych sprawozdań finansowych, jak i propagując etyczny styl prowadzenia działalności gospodarczej RISER Sp. z o.o. została nagrodzona certyfikatami jakości Krajowego Rejestru Dłużników. Za wieloletnią uczciwość KRD przyznał Firmie RISER także Złoty Certyfikat Rzetelności.

Firma Wiarygodna Finansowo
Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo to świadectwo rzetelności i solidności w biznesie. Dokument potwierdza, że Firma Riser jest godnym zaufania partnerem biznesowym, regulującym terminowo swoje zobowiązania. Certyfikat wydawany jest w oparciu o kilka baz danych: Rejestr Dłużników BIG, bazy Biura Informacji Kredytowej, System BANKOWY REJESTR Związku Banków Polskich.  Firma Wiarygodna Finansowo

Przejrzysta Firma
Otrzymanie tego wyróżnienia jest wyrazem wiarygodności i uczciwości finansowej, zwiększa prestiż oraz konkurencyjność firmy na rynku. Certyfikatem zostają nagrodzone firmy, które spełniają restrykcyjne warunki zawarte w regulaminie organizatora konkursu.przejrzysta firma Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju
Liderzy Innowacji i Rozwoju to konkurs, którego celem jest upowszechnienie wiedzy oraz umacnianie postaw proinnowacyjnych w gospodarce oraz w społeczeństwie. Głównym przesłaniem Konkursu jest identyfikowanie i promowanie nowych, istniejących lub planowanych projektów i przedsięwzięć o charakterze innowacyjnym i rozwojowym, w tym wspieranych ze środków unijnych, w różnych obszarach życia gospodarczego i społecznego Polski. RISER Sp. z o.o.  została laureatem tego Konkursu w kategoriach: Inspirująca firma oraz Innowacyjny projekt unijny.KLIiR Przedsiębiorstwo na Medal
Brązowy Laur Przedsiębiorstwa na Medal to konkurs organizowany przez wydawcę Magazynu Gospodarczego, dodatku informacyjno-promocyjnego do Rzeczpospolitej. Celem Konkursu jest wyłonienie dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji na rynku oraz wspieranie rozwoju firm poprzez promowanie wysokich standardów i zachęcanie do inwestowania w poprawę jakości usług i towarów.

przedsiebiorstwonamedal2009 Certyfikat autoryzacyjny KABE
RISER Sp. z o.o. otrzymała od Farby KABE Polska Sp. z o.o. certyfikat potwierdzający profesjonalne wykonanie robót przy użyciu produktów KABE, w szczególności systemów ociepleń KABE THERM.

Copyright 2015 RISER Sp. z o.o. www.riser.pl • Polityka prywatności