Kariera

Fundamentem siły marki RISER są indywidualne podejście do realizowanych projektów oraz wiedza i doświadczenie naszych pracowników. Dlatego działamy budująco również w sferze rozwoju potencjału zawodowego naszego Zespołu, który tworzą specjaliści z branży budowlanej – kierownicy budów, inżynierowie, wykwalifikowani pracownicy szczebla wykonawczego oraz administracyjnego z obszarów m.in. obsługi Klienta czy kosztorysowania.

W ramach stabilnego zatrudnienia oferujemy szeroki pakiet szkoleń branżowych oraz podnoszących kompetencje miękkie. Nasi pracownicy mają również możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów w postaci ubezpieczeń, czy członkostwa w programie MultiSport.

Zostaliśmy wyróżnieni znakiem Przyjaznej Rekrutacji, tym samym dołączyliśmy do grona firm, które w rekrutacji stawiają na profesjonalizm, indywidualne podejście do Kandydatów oraz przyjazną atmosferę.

logo_Przyjazna RekrutacjaJeśli szukasz nowych wyzwań zawodowych, możliwości rozwoju i dobrej atmosfery pracy –  dołącz do naszego Zespołu! Jak przebiega nasz proces rekrutacyjny?

I ETAP – CZEKAMY NA TWOJE CV!

Odpowiedz na wybraną ofertę pracy przesyłając swoje CV na adres: praca@riser.pl

W temacie wiadomości podaj nazwę stanowiska, a w treści CV zamieść poniższą klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

II ETAP – ANALIZA TWOJEJ APLIKACJI I KONTAKT TELEFONICZNY

Zapoznamy się z Twoją aplikacją. Jeśli Twoje kwalifikacje i doświadczenie zawodowe będą zbieżne z naszymi aktualnymi potrzebami rekrutacyjnymi, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Podczas wstępnej rozmowy telefonicznej przedstawimy Ci bliżej specyfikę pracy na wybranym stanowisku, zweryfikujemy wstępnie wzajemne oczekiwania i możliwości współpracy oraz opowiemy o kolejnych etapach rekrutacji.

Na tym etapie możesz również otrzymać od nas krótkiego case’a, w którym poprosimy Cię o opracowanie wybranego zagadnienia. W przypadku rekrutacji na stanowiska techniczne tj. Inżynier Budowy zaprosimy Cię do udziału w sesji testowej w siedzibie naszej firmy, w której będziesz miał/a możliwość przedstawienia nam swojej wiedzy merytorycznej z obszaru budownictwa.

Wybranych Kandydatów zaprosimy do kolejnego etapu rekrutacji.

III ETAP – ROZMOWA W RISER – OSTATECZNA DECYZJA

Bezpośrednia rozmowa w naszej siedzibie to okazja do zaprezentowania nam Twoich kompetencji miękkich, potencjału zawodowego, pomysłów na budowanie z nami swojej drogi zawodowej oraz omówienia z Kierownikiem wybranego działu merytorycznych wyzwań wybranego stanowiska pracy. Wynik rozmowy zdecyduje o naszej możliwości współpracy.

Pozytywne przejście przez wszystkie etapy rekrutacji = propozycja współpracy.  Jeśli Twoja ostateczna decyzja brzmi „TAK” – witaj w naszym Zespole!

IV ETAP – Witaj w RISER!

Wiemy, że zwłaszcza początki są największym wyzwaniem!

Każdy nowy Członek Zespołu RISER może liczyć na nasze wsparcie w procesie wdrożeniowym.

Od tej pory wspólnie działamy budująco.

Proces rekrutacji w RISER to przyjazna atmosfera, najwyższy poziom komunikacji oraz indywidualne podejście do każdego Kandydata.

Od momentu pierwszego kontaktu telefonicznego z naszej strony, możesz liczyć na informację zwrotną!

Aplikuj do nas

Telefon: +48 32 614 01 75
Email: praca@riser.pl
Copyright 2015 RISER Sp. z o.o. www.riser.pl • Polityka prywatności